Scroll to top

Telefon —
(0322) 453 80 00

Konum —
Gazipaşa Bulvarı Cemalpaşa Mh.
63002 Sk. Turhan Cemal Uğurlu Apt.

Yüz Yüze
Diyet Programı

Sağlıklı bir hayatla uzun bir ömür yaşamak hayal değil! Sen de hemen randevunu oluştur ve sağlıklı bir hayata “Merhaba!” de!

Tahlillerini Yaptır

Tahlillerini Yaptır

Gerekli kan tahlillerini Sağlık Ocağı veya hastaneden yaptır.

Kliniğimize Gel

Kliniğimize Gel

İstediğin saatte randevunu oluştur ve kliniğimize gel.

Analizini Yapalım

Analizini Yapalım

Kan tahlillerinle birlikte beden kitle analizini yapalım.

Diyete Başla!

Diyete Başla!

Sana özel diyet programı doğrultusunda diyete başla.

Her zaman yüksek motivasyon

Sadece sana özel bir beslenme programı

Her insan farklıdır ve her insanın bedeninin ihtiyac duyduğu program farklıdır. Bununla birlikte tahlillerin bize anlattıkları vardır. Sadece beden kitle indeksinize göre değil kan tahlillerinizde göz önünde bulundurularak bedeniniz ihtiyaç duyduğu besinler doğrultusunda bir program hazırlanır. Bu program sizin özel şartlarınıza göre şekillendirilir. Bu sayede her zaman yüksek motivasyonla diyetinizi yapmaya devam edersiniz.

DoktorTakvimi.Com

Kendilerine araştırarak ulaştım.Kısa sürede kilo vereceğime inandırdığı için tercih ettim.17 kilo verdim.İyi bir ilerleme sağladım.Hala daha danışanıyım.Beni hiç bırakmadı,aç kalmadan kilo verdim.Takibinden ve yönlendirmesinden memnun kaldım.En ağır diyeti bile güler yüzlü anlatarak motive etti ve uygulamakta zorlanmadım.Yakınlarıma da tavsiye ederim

— a....

DoktorTakvimi.Com

Biz Eliza Hanım ile 2. ayımıza girdik çok yeniyiz ama aldığım hizmetten çok memnunum. Herşey çok yolunda gidiyor kendisini sosyal medya üzerinden takip ediyordum . Farklı şehirlerde olmasına rağmen online devam eden bir sürecim olmasına rağmen gayet memnun kaldım. ve iletişim halindeyiz .

— e....a

DoktorTakvimi.Com

Online diyete olan önyargıları yıkmakla kalmayıp,üstüne aç kalmadan sağlık bir şekilde kilo verdiren birinden daha ne istenir ki 🙂 iyi ki başlamışız programa , düşünen herkese tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız .

— oz...k

DoktorTakvimi.Com

Eliza Hanım'a 3 haftadır gitmeye başladım ve çok memnunum kilo verebiliyorum sayesinde. Sonrasında da devam etmeyi düşünüyorum. İdeal kiloma ulaştıktan sonra kilo koruma için gideceğim. Hiç zorlanmadan veriyorum, şikayetim olmadı şimdiye kadar.. Aklıma takılan bir şey olduğunda telefonla rahatlıkla ulaşabiliyorum.

— ay...

şimdi bir başlangıç yap

Bir Amaç Belirlemeye Ne Dersin?

Ancak bir amacın olduğunda vazgeçmeden devam edebilirsin.
Şimdi amacını birlikte seçelim. Bu hayatın boyunca her an aklında olacak,
pes etmemeni sağlayacak!

Kilo vermek, istediğim kıyafetleri giymek istiyorum.

Kendinize bir hedef belirleyin mesela ulaşmak istediğiniz bedende bir bikini ya da o muhteşem gecede giyeceğiniz balo kıyafetini alın ve hiçbir fazlalık olmadan onu giymeyi hayal edin. Planlarınızı ertelemeyin hedefinize ulaştığınızda yaşayacağınız mutluluk tarif edilemez olacaktır.

İnatçı kilolarımdan hiçbir şekilde kurtulamadım.

Bazı dönemler bedeniniz duraklama göstermeye başlayabilir. Ancak bu durumla geçmiş denemelerinizi karşılaştırmayın. Bu durumda vücudunuzu şaşırmaya ihtiyacı var ve bunu birlikte avantajlı hale getirebiliriz. Farklı diyet listeleri, metabolizma hızlandırıcı tariflerle kıramayacağımız kilo yok.

Formuma kavuştum ama nasıl koruyacağımı bilmiyorum.

Sağlıklı beslenmeyi öğrenmenin farkı tam olarak burada başlıyor. Bizimle sadece kilo vermeyi öğrenmiyorsunuz. Bedeninizi ve ona nasıl korumanız gerektiğini öğreniyorsunuz. Bu sayede hem formunuzu koruyorsunuz hemde sağlıklı ve keyifli bir hayatın tadını çıkartıyorsunuz.

Diyette motivasyonumu kaybediyorum.

Belirli aralıklarla daha az veya daha fazla kilo verebilirsiniz. Bu motivasyonunuzu kaybetmenize neden olabilir ancak doğal ve sabırlı olmanız gereken bir süreç. Üstelik yağ ve ödem kaybetmiş kas kazanmışta olabilirsiniz. Tartıdaki sonuçlardan çok aynadaki görüntünüzü takip edin. Her hafta çekeceğiniz fotoğraflarla başlangıçtaki fotoğrafınızı karşılaştırın.

Sağlıklı yaşamayı öğrenmek istiyorum.

Burada temel amacımız sizin kilo almanızı/vermenizi sağlamak değil. Burada amacımızı sağlıklı beslenmenin sağlıklı yaşamanın temel ilkesi olduğunu öğrenmeniz. Bu sayede hayatınız boyunca sizin için en sağlıklı tercihleri yapabilir ve çok daha sağlıklı bir hayat yaşayabilirsiniz.

Yeni tarifler öğrenmek istiyorum.

Bugün yaşadığımız dünyada sağlıklı besine ulaşmak çok kolay ve doğru tariflerle muhteşem lezzetler elde etmek mümkün. Tek yapman gereken sosyal medya hesaplarımızı veya bloglarımızı takip etmek. 😉

Artık Beklemeyi Bırak;

Harekete Geç!

İhtiyacın olan diyet programını ve amacını belirledin,
en büyük yardımcın telefonun diğer tarafında!

Hemen başlamak için şimdi ara! Sana özel diyet programı,
motivasyonunu sürekli hale getirecek yöntemler ve harika sonuçlar seni bekliyor!

Aklında hiçbir soru işareti bırakma!

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacın Var?

Daha fazla bilgiye ihtiyacın varsa veya aklına takılan bir soru yapman gereken tek şey formu doldurmak. Formu doldurduktan kısa bir süre sonra tüm sorularını istediğin yoldan cevaplayacağımıza emin olabilirsin.

 • Gazipaşa Bulvarı Cemalpaşa Mahallesi 63002 Sokak, Turhan Cemal Uğurlu No:2 D:Kat:1 No:1, Seyhan/Adana

 • +90 322 453 80 00

 • +90 552 990 01 01

 • info@elizasaglikliyasam.com

Ya da hemen ilk randevunu saniyeler içinde kendi programına göre kolayca oluştur!

Sadece Formu Doldurman Yeterli

Şimdi Hemen Başlamak İçin Formu Doldur!Sadece Formu Doldurman Yeterli

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacın Var?

Daha fazla bilgiye ihtiyacın varsa veya aklına takılan bir soru yapman gereken tek şey formu doldurmak. Formu doldurduktan kısa bir süre sonra tüm sorularını istediğin yoldan cevaplayacağımıza emin olabilirsin.

 • Gazipaşa Bulvarı Cemalpaşa Mahallesi 63002 Sokak, Turhan Cemal Uğurlu No:2 D:Kat:1 No:1, Seyhan/Adana

 • +90 538 636 66 77

 • info@elizasaglikliyasam.comHemen Sağlıklı Bir Yaşama Adım At!

Daha Fazla Sağlıklı Anın Tadını Çıkar!

Diyet programına hemen başlamak için paketi satın al, belirttiğin mailine veya telefon numarana göndereceğimiz bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldur diyet formunu birlikte oluşturalım.

Online Diyet

Takipli

70


Aylık

Bu paketle birlikte 1 Aylık Online Diyet Paketi satın almış olursunuz.

 • Haftalık Diyet Değişimi
 • Günlük Hatırlatmalar
 • Anlık Soru Sorma (Mesai Saatleri İçerisinde)
 • Haftalık Analiz
Satın Al